Kulturni centar Zrenjanina
BANATSKA BAJKA - LETO U GRADSKOJ BAŠTI - završni program manifestacije
Etno program i predstavljanje naseljenih mesta
18.00 KUD “ĐERĐEF” - ZRENJANIN
18.05 DRAMSKA SEKCIJA GERONTOLOŠKOG CENTRA
18.10 ANSAMBL “GRADNULIČKI BISERI”
18.15 BOTOŠ OŠ “1. OKTOBAR” - BOTOŠ
18.20 DEČJI ANSAMBL KUD “PERLEZ” - PERLEZ
18.30 ELEMIR – DECA IZ OŠ – RECITAL
18.35 KUD “PETEFI” - MUŽLJA
18.40 ZLATICA - DECA IZ OŠ - RECITAL
18.45 MIHAJLOVO - CITRAŠ
18.50 BELO BLATO - NARACIJA, GENEZA, RECITAL
18.55 ARADAC - MUZIČKI PROGRAM
19.00 ORLOVAT - BESEDNIČAR BRACA NEDELJKOV
19.05 KNIĆANIN - PEVAČKA GRUPA
19.10 EČKA - RECITAL
19.15 KUD - “LAZAREVO”
19.20 TARAŠ - KAZIVANJE O TARAŠU
19.25 ČENTA - KUD
19.30 FARKAŽDIN - RECITAL
19.35 MELENCI - PEVAČKA GRUPA
19.40 TAMBURAŠI IZ LUKIĆEVA
19.45 VANJA ILIJEV I “SEFERINI”
19.45 PEVAČKA GRUPA “FILIGRANI”
19.50 KUD “PIONIR”
Dečiji program
20.00 DRAMSKI STUDIO “CEKOM”
20.10 GRADSKI DEČIJI HOR KULTURNOG CENTRA ZRENJANINA
20.20 OTILIJA BUKEHER ILIĆ SA DECOM
20.30 BIG BEN EDUKATIVNI CENTAR
20.35 BALETSKA ŠKOLA “DIMITRIJE PARLIĆ” - ODELJENJE ZRENJANIN
Kulturno umetnički i zabavni program
20.50 BID BEND
21.00 KLUB VINA
21.05 SVETISLAV NIĆETIN - HARMONIKA
21.10 BANATSKI KULTURNI KARAVAN
21.15 MUZIČKA ŠKOLA
21.20 MILOSAVA STAŠEVIĆ I PEVAČKA GRUPA “ZAVIČAJNI SNOVI”
21.25 BANATSKI KULTURNI KARAVAN
21.30 BRANKA JAJIĆ SA MUZIČARIMA
21.35 BANATSKI KULTURNI KARAVAN
21.40 BRAČNI PAR DOSKOVIĆ
21.50 MUZIČKA ŠKOLA
- Okupirani bioskop prvi put u Čačku
- Aleksandar Denić predstavlja Srbiju na 60. Bijenalu u Veneciji
- Marijana Cvetković: Raste bes u svim sektorima kulture
- Praviti se lud ili otvoriti oči
- A1 Kinoteka letnji bioskop ponovo na krovu Doma Vojske
- Uži izbor za Politikinu nagradu za 2023.
- Preminula Jasna Tijardović Popović
- Najuži izbor za NIN-ovu nagradu za 2022.
- Nadežda Petrović u Narodnom muzeju
- Partibrejkers uveličali Zemun fest
- Jednovečernji 21. Etnofest
- Mirdita, dobar dan - zvanično bez dobrodošlice
- Ilija Bosilj i Sava Sekulić u GMS
- Frljićevi Karamazovi u Narodnom u Beogradu
- Pomorišac u Muzeju naivne i marginalne umetnosti
- Kramer protiv Kramera u BDP-u
- Složenost života tinejdžera u društvu u tranziciji
- Patke se ne smrzavaju na ledu
- Premijera baleta Banovic Strahinja
- Francuski filmovi pod zvezdama
- Konkurs Fondacije i Galerije DOTS za mlade umetnike
- Konkurs Hartefakta za najbolji savremeni angažovani dramski tekst
- Konkurs za neobjavljeni rukopis prve knjige za ediciju Golub
- Konkurs za izlaganje u Savremenoj galeriji Subotica u 2025.
- Konkurs za učešće na 2. Memorijalu Andrija Čikić
- Konkurs za učešće na novom festivalu MAPA 032 u Čačku
- Konkurs Galerije Doma omladine Beograda za izlaganje u 2025.
- Konkurs za učešće na Beogradskom festivalu mozaika IV
VOĐENJE: IRWIN – NSK State – It's a Beautiful Country
IRWIN: NSK State – It's a Beautiful Country, Umetnički pav