Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad
21. EXIT 2022 (7-10.7.2022.)
Četvrtak, 7.7.
Main Stage
19:00 ALITOR
19:45 NAPALM DEATH
21:15 BACK TO THE FUTURE
23:30 SENIDAH
00:25 Ceremonija otvaranja
00:45 IGGY AZALEA
02:00 AFROJACK
03:40 JAX JONES (DJ)
04:50 ATB
Dance Arena
21:00 Human Rias
22:30 Eli Brown b2b Ilija Djokovic
00:30 Anna b2b Sama Abdulhadi
02:30 Anfisa Letyago
04:30 Reinier Zonneveld live
06:30 Adam Beyer b2b Enrico Sangiuliano
Fusion Stage
19:15 Zimbru (HEMI)
20:00 Koi Koi (HEMI)
21:20 JOKER OUT
22:30 Artan Lili
23:45 Frenki, Kontra & Indigo
00:45 Mimi Mercedez
01:45 Fox & Surreal
03:00 Noisia
Petak, 8.7.
Main Stage
19:45 MOLCHAT DOMA
22:00 NICK CAVE & THE BAD SEEDS
01:00 MASKED WOLF
02:25 SHOUSE
04:00 LADY LEE
05:00 ECE EKREN
Dance Arena
21:00 84bit
22:30 Cristina Lazić
00:00 Brina Knauss
02:00 Denis Sulta
04:00 Honey Dijon
06:00 Maceo Plex
Fusion Stage
19:15 Zulu (HEMI)
20:05 Saya Noe (HUN)
21:10 Pocket Palma
22:30 Marchelo
23:45 Bojana Vunturišević
01:00 Bassivity showcase
02:25 Stole x Smoke Mardeljano x Phat Phillie
04:00 Prti Bee Gee
Subota, 9.7.
Main Stage
20:00 IVA LORENS
21:00 DISCIPLES
23:00 CALVIN HARRIS
00:45 OFENBACH
02:25 ACRAZE
03:45 DIVOLLY & MARKWARD
Dance Arena
21:00 Local act
22:30 Bona Fide
00:00 Space Motion
01:30 Mochakk
03:00 Blondish
04:30 Mathame
06:30 Boris Brejcha
Fusion Stage
20:00 Amajlija
21:20 Killo Killo Banda
22:25 Vizelj
23:30 Paraf
00:50 Coach Party (UK)
02:10 DLM
03:30 Kiril
Nedelja, 10.7.
Main Stage
20:00 DOWNSTROJ
20:45 SEPULTURA
22:35 KONSTRAKTA
23:55 JAMES ARTHUR
01:45 JOEL CORRY
02:55 ALOK
04:30 ZHU
Dance Arena
21:00 Kezz Tamara
22:00 Cosmic Cat
23:00 Coeus
00:30 Monolink live
02:00 Satori live
04:00 Stephan Bodzin live
06:00 Artbat
Fusion Stage
20:00 Lucie Antunes (FRA)
21:15 Blind Channel
23:00 Marky Ramone (US)
00:45 She Past Away (TUR)
02:30 Orthodox Celts
04:15 Brkovi
Ceo PROGRAM sa satnicom
- Okupirani bioskop prvi put u Čačku
- Aleksandar Denić predstavlja Srbiju na 60. Bijenalu u Veneciji
- Marijana Cvetković: Raste bes u svim sektorima kulture
- Praviti se lud ili otvoriti oči
- A1 Kinoteka letnji bioskop ponovo na krovu Doma Vojske
- Uži izbor za Politikinu nagradu za 2023.
- Preminula Jasna Tijardović Popović
- Najuži izbor za NIN-ovu nagradu za 2022.
- Nadežda Petrović u Narodnom muzeju
- Partibrejkers uveličali Zemun fest
- Preminula Alis Manro
- Biljana Srbljanović prvi put u Narodnom pozorištu
- Imerzivna stvarnost na 17. Beldocsu
- Ekipi Knjige o Milutinu zabranjen ulaz na Kosovo
- Rekonstrukcija zvezdane prašine
- 32. Memorijal Nadežde Petrović - Memorijal Sonje S.
- 90. Prolećna izložba - (ne)mogućnost komunikacije
- Ispod asfalta kaldrma, ispod kaldrme plaža
- Continua Dim Tima
- Beta Vukadinović u Aleji zaslužnih Starograđana
- Konkurs za učešće na Beogradskom festivalu mozaika IV
- Konkurs festivala Uhvati film za volontere
- Konkurs za nagradu Milan Mladenović za 2024.
- Poziv za buduće producente - FIST19 program usavršavanja
- Regionalni konkurs za učešće na II Studentskom bijenalu scenskog dizajna
- Konkurs Organizacije srpskih studenata u inostranstvu
- Konkurs za dodelu nagrade Pavle Janković Šole za 2024.
- Konkurs za 21. Međunarodni salon stripa u Beogradu
VOĐENJE: IRWIN – NSK State – It's a Beautiful Country
IRWIN: NSK State – It's a Beautiful Country, Umetnički pav