• Search form

2. KONTAKT MUZIČKA KONFERENCIJA (21-24.3.2018.) Beograd

 

21.3.

 

Marsh Open Space

19.00 GORANKA MATIĆ (Beograd): Vlada Divljan - izložba fotografija (21-24.3.2018.)

20.00 LAZAR NOVKOV + FRAME ORCHESTRA

 

Zaokret

18.00 LITTLE LU / DOWNTOWN AIRLINES / DJ set

20.00-23.00 MARKO PAVLOVIĆ / SOTHERN SOUL / DJ set

 

Dom omladine Beograda

21.00 ANTON I HEVI HIPI BEJBI - koncert novog benda Nebojše Antonijevića Antona (Darko Kurjak - Partibrejkers, Dušan Ševarlić Ševa - Veliki Prezir, Eva Braun, Robert Telčer - Partibrejkers, Veliki prezir)

https://www.youtube.com/watch?v=CuPRYEnnKgQ

Specijalni gosti: ZVUK ULICE: Kokan Popović (bubnjevi i vokal), Zdenko Kolar (bas, prateći vokal), Dragana Milković (klavijature, vokal), Miloš Milosavljević (gitara), Dule Trnavac (saksofon)

800/1000/1200 din

 

 

22.3.

 

Marsh Open Space

Panel diskusije
10.00-11.30 SAMOODRŽIVOST FESTIVALA PRVI DEO / FESTIVALI: NAPLAĆIVANJE ULAZNICA ILI NE

Beer fest, Beograd, Rade Rakočević

Festival uličnih svirača, Novi Sad, Natali Beljanski

Southern Soul, Ulcinj, Marko Pavlović

MetalDays, Tolmin, Boban Milunović

Otvoren grad, Bitola, Igor Damjanoski

Beer fest, Sarajevo, Nenad Podžić

moderator: Dejan Veselinov / VTC

 

11.30-13.00 VOĐENJE MUZIČKOG POSLA - SA ILI BEZ MENADŽERA

Maja Cvetković / E Play

Srđan Gojković Gile / Električni Orgazam

Lidija Samardžija / Hrvatska

Miran Rusjan / Moonlee records / Slovenija

Gane Pecikoža / Srbija

Žika Jelić / YU Grupa

moderator: Branko Rosić / Nedeljnik

 

13.00-14.00 BUDUĆNOST NEZAVISNOG IZDAVAŠTVA / IMPALA - Independent Music Companies Association / Belgija
moderator: Nikola Jovanović
 

Sprat

14.00-18.00 KAKO SNIMITI MUZIČKI SPOT - workshop

Žare Batinović Hrvatska, Ivan Šijak, Nemanja Navy Andrejević, Staša Bukumirović, Jovan Milinov Toba, Aleksandar Ilić, Petar Ilić Ćirilo / Nikola Jovanović

 

Ljubimac

19.00 ŽARE BATINOVIĆ (Hrvatska): MY LIFE MAKING OF... - izložba (22-24.3.2018.)

 

Zaokret

18.00-23.00 BIGOR JAHAČ PLOČA (Slovenija) - DJ program

 

Sprat

21.00-21.45 ERGET - klavirski koncert

22.00-23.00 PAVLE POPOV - klavirski koncert

 

Ljubimac

20.00-23.00 SRĐAN EFTIMOVSKI / LOMZ / HETEM / A//O - DJ program

 

Elektropionir

17.00-19.00 REVOLVERI - promocija albuma

19.30-20.30 GILE & MAGIC BUSH - live koncert

22.00-23.00 VIZELJ - live koncert

 

SubBeerni Centar

20:00-23.00 NIKOLA VRANJKOVIĆ - live koncert

 

 

23.3.

 

Marsh Open Space

Panel diskusije
10.00-11.30 SAMOODRŽIVOST FESTIVALA DRUGI DEO / MUZIČKI PROFIL FESTIVAL - DJ / LIVE KONCERTI

Lovefest, Vrnjačka Banja, Zlatana Pavlović

SeaSplash, Pula, Vedran Meniga

Exit, Novi Sad, Ivan Milivojev

HillsUp, Zlatibor, Vladimir Bojović

Apgrade, Beograd, Vlada Janjić

Taksirat, Skoplje, Login Kočiški

moderator: Ivan Lončarević / Pop Depresija

 

11.30-13.00 REGIONALNO MUZIČKO NOVINARSTVO

Ravno do dna / Hrvatska / Zoran Stajčić

Balkan rock / Srbija / Nemanja Đorċević

Tegla rs / Srbija / Miloš Dašić

Remix press / Novi Sad / Srbija / TBA

Nova Muska / Slovenija / Igor Bašin

Hardwired Magazine / Srbija / Marko Ristić

moderator: Branka Glavonjić / Bunt

 

13.00-14.00 SAMOFINASIRAJUĆI I FINASIRANI KULTURNI CENTRI I KLUBOVI

Layerjeva hisa / Kranj / Selman Ćorović

Gala Hala / Ljubljana / Katarina Deskovič

MKC / Skoplje / Vladica Mladenovski

Dom Omladine / Beograd / Dragan Ambrozić

Centar za kulturu / Kovin / Vastag Vendel

moderator: Marko Radojković / Kišobran

 

Zaokret

18.00-24.00 DO THE MATH (Kišobran) - DJ program

 

Kafe Šikarica

19.00 DEJAN MARIĆ (Srbija) - izložba vektorskih crteža (23/24.3.2018.)

 

Sprat

20.00-24.00 MAMMOTH & YASHEM / WENT / SERGIO LOUNGE - DJ program

 

Ljubimac

20.15-23.00 KINO PLEME / MANGULICA FM / KENE BERI - DJ program

 

Elektropionir

20.00-24.00 HILL / DOGZ IN KAVALA / TURISTI - live koncert

 

SubBeerni Centar

21.00-22.00 AUFWIEDERSEN - live koncert

22.00-24.00 OBOJENI PROGRAM - live koncert

 

 

24.3.

 

Marsh Open Space

Okrugli sto
11.00-13.00 SAMOODRŽIVOST FESTIVALA TREĆI DEO / FINASIRANJE FESTIVALA

Jack Daniels / Zoran Stojanović / Srbija

OK fest / Tjentište / Dubravko Šuvara

Dev9t / Beograd / Dušan Kuzmanov

Mikser / Beograd / Ivan Lalić

Bedem fest / Nikšić / Petar Šundić

Dimensions / Pula / Vedran Meniga

moderator: Marko Maršićević / Marsh production

 

13.00-14.30 (NE)ODRŽIVOST MALIH KONCERTNIH PROSTORA

DKSG / Beograd / Marina Luĉić

Old Cellar Pub / Baĉka Palanka / Mile Vrućinić

KSET / Zagreb / Luka Zadro

MIKK Klub / Murska Sobota / Vladimir Petković

Feedback / Niš / Mladen Marjanović

moderator: Jovana Coka Stanković

 

14.30-16.00 AUDIOVIZUELNE PREZENTACIJE FESTIVALA, KULTURNIH CENTARA I KLUBOVA

14.30 BUNT Rock festival

15.00 SeeRock festival

 

Sprat

14.00-16.00 BUFFER / Izvanredni Bob /Hetem / A//O - predavanje

 

Zaokret

18.00-24.00 FELONEEZY / TEKLIFE / MYSTIC STYLEZ - DJ program

 

Sprat

20.30-24.00 IVICA / PALMS VOICE / ZOE KELLY (Austrija)

 

Ljubimac

19.00-24.00 TRIFUN / TRIFUN I BELOSEVIC / YAN TUSK (Rusija) / BEKFLEŠ - DJ program

 

Elektropionir

20.00-24.00 BOHEMIA / LJUBIĈICE / VIS LIMUNADA - live koncert

 

SubBeerni Centar

21.00-24.00 KANDA, KODŽA I NEBOJŠA / IGRALOM - live koncert

http://www.kontakt.org.rs

Video
08.08.2018 | 23:49

VOĐENJE: Nagrada Mangelos 2018.

Vođenje kroz izložbu finalista nagrade “Dimitrije Bašičević Mangelos” za 2018. godinu, održanu u Galeriji Remont u Beogradu od 2. do 20. jula 2018.