• Search form

64. PULA FILM FESTIVAL (15-22.7.2017.)

15.7.

Kino Valli
09:30 DOM
09:30 FORŠPANI HRVATSKIH DUGOMETRAŽNIH FILMOVA 64. PULE
11:30 ZG80
15:00 LOŠE NAVIKE
15:00 UČITELJICA
17:15 JUTRO POSLIJE
17:45 PUT ZA MANDALAY
19:30 BABILONSKE SESTRE
21:30 PLESAČICA
21:30 RUKAVI KOŠULJE
23:40 KONAČNI OBRAČUN

INK
10:00 DJEČAK S PLANINE
17:00 ASTRONAUT OD PEROLAKA
17:00 KOYAA - RAZIGRANI AUTIĆ
17:00 KOYAA - LETEĆA BILJEŽNICA
17:00 JEŽEVA KUĆA
19:30 DAN KADA JE MOJ OTAC POSTAO GRM

Arena
21:30 FORŠPANI HRVATSKIH DUGOMETRAŽNIH FILMOVA 64. PULE
21:30 DOM
23:40 ZG80

Portarata
22:30 KOYAA - RAZIGRANI AUTIĆ
22:30 ASTRONAUT OD PEROLAKA
22:30 JEŽEVA KUĆA
22:30 KOYAA - LETEĆA BILJEŽNICA

16.7.

Kino Valli
09:30 LAVINA
11:30 GORAN
15:00 PSI LJUBAVI
15:00 SANJAJ, SLATKO SANJAJ
17:15 DRUGA STRANA NADE
17:15 ŽIRAFA
19:15 POĐI SA MNOM
21:30 BAKA NA LEDU
21:30 TKO JE TKO U MIKOLOGIJI
23:45 ČOVJEK S TISUĆU LICA

INK
10:00 VRIJEME GRUDANJA
19:30 NAŠA SVAKODNEVNA PRIČA

Arena
21:30 LAVINA
23:10 GORAN

Portarata
21:30 DEVA
21:30 TATA
21:30 SLIJEDI ME
21:30 SUPRUG JAN S OBITELJI

17.7.

Kino Valli
09:30 FUCK OFF I LOVE YOU
12:00 ZBOG TEBE
15:00 SLIJEDI ME
15:00 LADY MACBETH
17:00 KRATKA PRIČA O PRINCEZI X
17:00 SLIKA KOJA OSTAJE
19:00 SUPRUG JAN S OBITELJI
19:00 TANGO
21:30 CRNI DIJAMANT
23:35 PREPISKA

INK
10:00 NAOPAKE RIME 2
10:00 NAOPAKE RIME 1
13:00 UTOPIJA
13:00 AFTER PARTY
13:00 POVRATAK SJEĆANJIMA
13:00 CRNA TORTA
13:00 13+
13:00 BERNARD ILI GRANICA KONSTRUKCIJE
19:00 KUĆA DRUGIH

Arena
21:30 FUCK OFF I LOVE YOU
23:40 ZBOG TEBE

Portarata
21:30 DEIRDRE
21:30 TANGO
21:30 LOŠE NAVIKE
21:30 CRNA TORTA

Ambrela
22:00 BISER
22:00 EMO

18.7.

Kino Valli
09:30 SIGURAN LET
10:00 KRATKI IZLET
12:00 ANKA
15:00 150 MILIGRAMA
17:20 SAKUPLJAČ
21:30 ODISEJ
21:30 DVORIŠTA
23:50 NOŽ U NAŠIM LEĐIMA

INK
10:00 UPOMOĆ, SMANJIO SAM UČITELJICU
13:00 ŽENE ŽENE ŽENE
13:00 NATJECANJE
13:00 PINO
13:00 DALEKO OD MOJE ZEMLJE
13:00 SVA IMENA NA SLOVO "C"
13:00 NEZGODA
13:00 IZLET
18:00 SIERANEVADA

Arena
21:30 KRATKI IZLET
21:30 SIGURAN LET
23:30 SPIDER - MAN: POVRATAK KUĆI

Portarata
21:30 PODVOJEN(O)
21:30 DERIŠTA
21:30 NEZGODA
21:30 BORBA ZA SMRT
21:30 SIN

Ambrela
22:00 LJUBAVNA BOMBA

19.7.

Kino Valli
09:30 UZBUNA NA ZELENOM VRHU
11:30 NE GLEDAJ MI U PIJAT
15:00 ČOVJEK ZVANI OVE
17:00 PREBLIZU SUNCU
19:00 ROUMENA
21:30 NJEGOVATELJICA
21:30 KRAJ
23:40 DOVIĐENJA, NJEMAČKA

INK
10:00 PARTIJA PIKULA
10:00 JONA I MORE
10:00 PJEVAJ
13:00 BEHEMOT
13:00 PUTOVANJE KROZ SVJETLOST
13:00 PARALIZA
13:00 SUMRAK
13:00 TAJNI ŽIVOT VILA
19:00 HILJADARKA

Arena
21:30 UZBUNA NA ZELENOM VRHU
23:20 NE GLEDAJ MI U PIJAT

Portarata
21:30 TKO JE TKO U MIKOLOGIJI
21:30 ŽIRAFA
21:30 RUKAVI KOŠULJE
21:30 SANJAJ, SLATKO SANJAJ
21:30 DVORIŠTA

Ambrela
22:00 VINCENT

20.7.

Kino Valli
09:30 MRTVE RIBE
12:00 USTAV REPUBLIKE HRVATSKE
15:00 HEDI
15:00 DEVA
17:00 DERIŠTA
17:00 PODVOJEN(O)
17:00 TATA
17:00 SIN
17:00 DEIRDRE
21:30 BORBA ZA SMRT
21:30 KRALJ BELGIJANACA
23:35 BILLY LYNN: JUNAK

INK
10:00 LASTAVICE I AMAZONCI
13:00 OGRANIČEN
13:00 POZNAJEM SVOG KRVNIKA
13:00 TURIZAM!
13:00 TOČKA ZAREZ

Arena
21:30 MRTVE RIBE
23:50 USTAV REPUBLIKE HRVATSKE

Ambrela
22:00 PIUMA
22:00 KAKO SE ZDRAVO UDEBLJATI

21.7.

Kino Valli
09:30 AGAPE
11:30 DNEVNIK MAŠINOVOĐE
15:00 MEĆAVA
16:45 KIKLOP
19:15 GLEMBAJEVI
21:30 KARNEVAL, ANĐEO I PRAH
23:45 EGZORCIZAM

INK
10:00 CRVENI PAS: POČETAK
15:00 LAVINA
16:30 KRATKI IZLET
19:15 UZVODNO RIJEKOM
19:15 RIVER UPSTREAM

Arena
21:30 AGAPE
23:00 DNEVNIK MAŠINOVOĐE

Portarata
21:30 U DALJINI
21:30 ZID
21:30 POVRATNIK
21:30 SVI VOLE MORSKU OBALU
21:30 90 STUPNJEVA SJEVERNO
21:30 OPROŠTAJ
21:30 EDMOND

Ambrela
22:00 BIJELI KRALJ

22.7.

INK
11:00 FILMOVI PROIZVEDENI NA RADIONICAMA BALTAZAR I RED
15:00 JEDNO UBOJSTVO ZA VAN
16:20 TRANSMANIA

Kino Valli
14:00 ZG80
17:15 GORAN
19:00 PRINCEZA KORALJA
20:20 PJESMA JADRANA
21:00 FUCK OFF I LOVE YOU
23:00 ZBOG TEBE

Arena
21:30 KAKO JE GRU POSTAO DOBAR
23:55 VALERIAN I GRAD TISUĆU PLANETA

Portarata
21:30 ČAVRLJANJA
21:30 AMALIMBO
21:30 LIMB
21:30 BESKRAJNI POVRATAK
21:30 ZVIJEZDA PADALICA
21:30 DEVET DANA S MOGA PROZORA U ALEPU
21:30 JA NISAM ODAVDE

23.7.

Kino Valli
10:00 LAVINA
11:30 KRATKI IZLET
13:00 UZBUNA NA ZELENOM VRHU
14:45 ANKA
16:30 USTAV REPUBLIKE HRVATSKE
18:15 NE GLEDAJ MI U PIJAT
20:15 AGAPE
21:45 MRTVE RIBE

http://www.pulafilmfestival.hr

Video
14.09.2017 | 23:32

VOĐENJE: Radomir Damnjanović Damnjan

Vođenje kroz izložbu Radomira Damnjanovića Damnjana u Muzeju savremene umetnosti Vojvodine (MSUV) u Novom Sadu, koja je otvorena od 31. avgusta do 17. septembra.